16 Gigabajtów wodoodpornej pamięci flash

Super Talent rozszerza swoją ofertę o nową rodzinę miniaturowych pendrive'ów o pojemności od 2 do 16 GB, które są wodoodporne i oferują prędkości transferu danych do 30 MB/s.

Jeśli potrzebujesz niewielkiego pendrive’a, którego łatwiej zgubić, niż zapełnić danymi, to nowa oferta firmy Super Talent jest właśnie dla ciebie. Pico Mini jest dostępny w wersjach o pojemności od 2 do 16 GB, posiada interfejs USB 2.0 i oferuje prędkości transferu danych 200x, czyli maksymalnie 30 MB/s. Dodatkowo obudowa mierząca 32 x 15 x 3 mm jest całkowicie wodoszczelna. Kolory są dopasowane do pojemności – różowy oznacza pojemność 2 GB, zielony – 4 GB, niebieski – 8 GB, natomiast czarny oferuje aż 16 GB pojemności.

Pamięci flash Super Talent Pico Mini trafią na półki sklepowe jeszcze w tym tygodniu, w cenach 10, 15, 24 i 40 dolarów odpowiednio do pojemności. W przeliczeniu da nam to zakres od 30 do 125 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.