17-calowe notebooki z linii Inspiron

Dell wreszcie dodaje do swojej oferty serię 17,3-calowych notebooków z rodziny Insprion, które oferują rozdzielczość 1600 x 900 pikseli, procesory Core 2 Duo oraz do 3 GB pamięci RAM.

Dobra informacja dla wszystkich związanych z marką Dell, ale poszukujących notebooka z dużym ekranem – amerykański producent rozszerza swoją ofertę o serię Inspiron 17, która składa się z notebooków wyposażonych w ekrany o przekątnej 17,3 cala i rozdzielczości 1600 x 900 pikseli. Pod maską znajdziemy natomiast jeden z procesorów Core 2 Duo, do 3 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności do 320 GB oraz opcjonalną, 9-komorową baterię (w standardzie otrzymujemy 4-komorowy akumulator). Opcjonalnie można dołożyć do wyposażenia również napęd Blu-Ray oraz wyświetlacz o rozdzielczości Full HD.

Cena podstawowej wersji notebook Dell Inspiron 17 wynosi 499 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1550 złotych. Tanio? Tanio!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.