W zestawie dostaniemy również pilot zdalnego sterowania

2 w 1, czyli monitory HDTV od Asusa

T1 to nowa seria monitorów o przekątnych ekranu 21,5, 23,6 oraz 27 cali, które nie tylko oferują rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, ale również wbudowane tunery telewizyjne.

Asus dodaje do swojej oferty nową rodzinę produktów, które śmiało można wymiennie nazywać monitorami i telewizorami LCD. Urządzenia z serii T1 o przekątnych ekranu 21,5, 23,6 oraz 27 cali posiadają wbudowane tunery telewizyjne (do odbioru zarówno cyfrowego, jak i analogowego sygnału), a oprócz tego oferują rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, czas odpowiedzi 5 milisekund, jasność na poziomie 300 nitów oraz współczynnik dynamicznego kontrastu (Sus Smart Contrast Ratio) równy 20 000:1.

Wszystkie modele wyposażono również w technologię Splendid Video Intelligence Technology dla „spektakularnej reprodukcji kolorów”, dwa 7-watowe głośniki oraz szereg złącz – po dwa HDMI, po dwa SCART oraz po jednym D-Sub, kompozytowym, komponentowym, S-Video, wejście i wyjście audio oraz wyjście S/PDIF.

Nowe „monitoro-telewizory” tajwańskiego producenta powinny pojawić się na półkach sklepowych wkrótce, jednak ich ceny nie zostały jeszcze podane.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.