8-portowy przełącznik D-Link Green

Firma D-Link wprowadza na rynek 8-portowy, gigabitowy przełącznik DGS-1008D nowej generacji, który pozwala zmniejszyć zużycie energii do 84% bez pogorszenia wydajności sieci.

Dostępny w sieci sprzedaży od lipca model DGS-1008D to przełącznik drugiej generacji D-Link Green, opracowany w technologii przyjaznej dla środowiska. Model ten należy do serii energooszczędnych, niezarządzalnych przełączników gigabitowych przeznaczonych dla małych sieci biurowych i domowych.

Wszystkie wieloportowe przełączniki z serii DGS-1000D opracowywane są w ramach inicjatywy D-Link Green, która obejmuje ekologiczne produkty i opakowania oraz optymalizację urządzeń zgodnie z wymaganiami certyfikacji ENERGY STAR.

– Nowy przełącznik jest efektem trwających stale, intensywnych prac nad rozwojem technologii D-Link Green. Naszym celem jest utrzymanie pozycji pioniera w dziedzinie ekologicznej technologii sieciowej poprzez wprowadzanie w naszych produktach jeszcze większej liczby funkcji oszczędzających energię, które pozostają bez wpływu na wydajność urządzeń — powiedział Michał Derdzikowski, szef polskiego oddziału D-Linka.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.