BlackBerry dla mniej zaawansowanego użytkownika

Wkrótce każdy będzie miał BlackBerry. Tak przynajmniej twierdzi jego producent, który zaprezentował model Curve 8520, zaprojektowany z myślą o raczkujących użytkownikach w świecie smartfonów.

RIM zaprezentował nowy model komórki z serii BlackBerry, który ma być najłatwiejszym telefonem w obsłudze spod skrzydeł tej firmy. Curve 8520 posiada trzy przyciski na górze urządzenia do zarządzania multimediami a także nowy, optyczny trackpad do przewijania witryn internetowych, emaili i dokumentów. Naciśnięcie trackpada będzie równoznaczne z funkcją wciśnięcia trackballa znanego z poprzednich modeli.

RIM obiecuje 4,5 godziny rozmowy bez ładowania lub 17 dni w trybie czuwania. Pamięć będzie można rozszerzyć dzięki slotowi na karty microSD. Smartfon jest wyposażony w 2-megapikselowy aparat z 5-krotnym zoomem. Wyświetlacz TFT oferować będzie rozdzielczość 320 x 240. Łączność ze światem zapewni Bluetooth i WiFi. Do komórki bez problemu podłączymy standardowe słuchawki ze złączem 3,5 mm Jack.

Cena, na razie, nie jest znana.

Źródło: T3 magazine Online
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.