Głośnik mierzy 15 x 15 x 17 centymetrów

Bombowy głośnik – dosłownie

The Big Bang Speaker to niezwykle ciekawy gadżet - głośnik w kształcie bomby rodem z kreskówek. Czerwony lont nie posłuży jednak do detonacji, ale do podłączenia odtwarzacza.

W sklepie internetowym „I want one of those” pojawił się niezwykle interesujący gadżet w postaci głośnika, dla którego inspiracją były bomby inspektora Clouseau z Różowej Pantery. Jego nietypowy design nie jest jednak wyłącznie na pokaz, bowiem pełni rolę akustyczną – z dwóch niskotonowych głośników ma wydobywać się czysty dźwięk. Głośnik zasilimy poprzez cztery baterie AA, lub przez port USB. Ten czerwony kabelek widoczny na zdjęciu to nie lont do detonacji tej bomby, ale przewód słuchawkowy do podłączenia praktycznie każdego odtwarzacza multimedialnego lub zwykłego playera MP3. Zainteresowany? Za 30 funtów (190 złotych wraz z kosztami przesyłki) ta bomba może być twoja.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.