Komputer dostępny będzie w ośmiu różnych wersjach kolorystycznych

Budżetowy desktop z procesorem Sempron

Dell prezentuje nowy desktop, skierowany do uboższej klienteli, ale zapewniający również możliwość rozbudowy o najnowsze komponenty, w tym czterordzeniowy procesor Phenom.

Inspiron 546 to nazwa nowego komputera stacjonarnego, który przeznaczony jest dla „przeciętnych” zjadaczy chleba. Desktop w standardzie posiada procesor AMD Sempron z taktowaniem 2,3 GHz, grafikę firmy ATI oraz 2 GB pamięci DDR2. Mamy jednak wiele możliwości rozbudowy maszyny – do 8 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności do 1 TB, a nawet o czterordzeniowy procesor Phenom z zegarem 2,4 GHz.

W podstawowej konfiguracji desktop Dell Inspiron 546 kosztuje 270 dolarów, czyli powyżej 850 złotych. Wzmacniając go jednak o wszystkie najlepsze komponenty, jego cena wzrośnie do 1800 dolarów (ponad 5600 złotych).

Więcej informacji o nowym desktopie znajdziecie na stronie amerykańskiego producenta, lub na polskiej stronie, gdzie brakuje jednak możliwości wyboru procesora Phenom oraz koloru, zaś ceny są znacznie wyższe niż być powinny.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.