Cienka nagrywarka Blu-Ray z interfejsem USB 2.0

Cienka, zewnętrzna nagrywarka Blu-Ray

Japońska firma Marshal dodaje do swojej oferty zewnętrzną nagrywarkę Blu-Ray typu slot-in, mierzącą 20 milimetrów grubości i wyposażoną w interfejs USB 2.0.

Marshal, mało znana w Polsce firma z siedzibą w Tokyo, rozszerza swoją ofertę napędów optycznych o nową, zewnętrzną nagrywarkę Blu-Ray typu slot-in. Model o oznaczeniu MAL-BDP02U2 mierzy 135 x 145 x 20 milimetrów, a waży zaledwie 304 gramy. Urządzenie potrafi wypalać dyski BD-R i BD-RE z prędkością 2x, dwuwarstwowe BD-R i BD-RE z prędkością 1x, a także DVD+R/-R z prędkością 8x, DVD+RW/-RW z prędkością 6x, DVD-RAM z prędkością 5x, dwuwarstwowe DVD+R/-R z prędkością 2,4x oraz CD-R i CD-RW z prędkością 8x.

W Japonii nowy napęd firmy Marshal pojawi się na dniach, natomiast do innych krajów będzie dostarczony nieco później. Jego cena wyniesie około 260 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 800 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.