Notebook, dzięki delikatnym, brązowym wstawkom, wygląda dość efektownie

Dwa budżetowe notebooki dla graczy

Gateway rozszerza swoją linię notebooków dla graczy P FX Edition o dwa nowe modele o przekątnych ekranu 17 cali - obydwa oparte na procesorach Core 2 Duo i 4 GB pamięci RAM.

Gateway, tajwańska firma należąca do Acera, po cichu wydała dwa nowe notebooki, które skierowane są do mniej zamożnych graczy. Model o oznaczeniu P-7809u FX Edition posiada 17-calowy wyświetlacz LCD, procesor Core 2 Duo z taktowaniem 2,53 GHz, dysk twardy o pojemności 500 GB, 4 GB pamięci operacyjnej oraz procesor graficzny GeForce 9800M z 1 GB dedykowanej pamięci. Za taki system będziemy musieli zapłacić około 1250 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 4000 złotych.

Słabszy i tańszy komputer o nazwie P-7807u FX Edition, wyposażono w procesor Core 2 Duo z zegarem 2,4 GHz, również 4 GB pamięci RAM oraz 320-gigabajtowy dysk twardy, a także najprawdopodobniej taki sam procesor graficzny, co w/w model. Ten model kosztować ma 1100 dolarów (ponad 3500 złotych), jednak nie wiadomo gdzie i kiedy się pojawi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.