Dwa cienkie, profesjonalne monitory LCD

Samsung wprowadza na rynek dwa nowe monitory LCD do zastosowań profesjonalnych, które oferują kontrast 3000:1 oraz niemal 100-procentowe pokrycie przestrzeni kolorów RGB.

Koreański producent rozszerza swoją ofertę profesjonalnych monitorów LCD o parę nowych modeli, należących do rodziny SyncMaster 80. Zarówno model o przekątnej 20 cali, jak i ten o przekątnej ekranu 23 cali, jest zgodny ze standardem TCO 5.0, zamknięty w obudowie o grubości ledwie 15 milimetrów i oferuje współczynnik stałego kontrastu 3000:1 (dynamiczny 15 tysięcy do 1), kąty widzenia po 178 stopni oraz niemal pełne, 100-procentowe pokrycie przestrzeni kolorów RGB. Panel LCD umieszczono na teleskopowym „ramieniu”, co daje możliwość dostosowania wysokości monitora, ale również obrotu do orientacji portretowej, co obrazuje zdjęcie obok.

Koreańczycy już mogą się cieszyć nowymi monitorami o przekątnych 20 i 23 cali, o ile oczywiście mogą pozwolić sobie na wydatek odpowiednio rzędu 378 i 457 tysięcy wonów. W przeliczeniu daje to kwoty powyżej 900 oraz 1100 złotych.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.