Dwumonitorowy system dla profesjonalistów

EVGA rozszerza swoją ofertę o system InterView, łączący w sobie dwa 17-calowe monitory LCD o rozdzielczości 1440 x 900 pikseli, które można niemal dowolnie obracać.

EVGA, firma znana z tworzenia wydajnych kart graficznych, tym razem przygotowała system dwóch monitorów LCD, połączonych centralną podstawą, która pozwala na obrócenie ich wokół własnej osi o 180 stopni, ale również „złożyć” je o 90 stopni, co ilustruje zdjęcie obok. Nowy produkt składa się z dwóch 17-calowych monitorów LCD o rozdzielczości 1440 x 900 pikseli, które oferują czas odpowiedzi na poziomie 8 milisekund oraz współczynnik kontrastu równy 500:1, a każdy z nich może być indywidualnie sterowany. Co więcej, w wyposażeniu systemu znajdziemy 1,3-megapikselową kamerę, trzy porty USB 2.0 oraz złącze DVI.

EVGA kieruje swój nowy produkt przede wszystkim do profesjonalistów. Cena InterView 1700 wyniesie 650 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 2000 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.