Zanim znowu ochrzanisz swojego admina, zastanów się, czy sam(a) byś sobie z tym poradził(a)

Dziś święto wszystkich adminów

Dziś obchodzimy międzynarodowy Dzień Administratora. Wszystkim opiekunom naszych komputerów służbowych i sieci komputerowych życzymy wszystkiego najlepszego!

„Panie Adamie, no niech Pan coś z tym zrobi, nic mi nie działa, Net wolno chodzi, tu się nie da pracować!” – to chleb powszedni każdego admina w każdej firmie. Ileż razy okazało się, że „ta wiecznie psująca się, rozklekotana drukarka, która znów się popsuła” jest po prostu niepodłączona do prądu, i warto było to sprawdzić zamiast robić awanturę administratorowi? Dziś jednak admini, zawód najcierpliwszych ludzi na świecie, mają jednak swoje (nieoficjalne) święto, które obchodzone jest zawsze w ostatni piątek lipca.

Pomysłodawcy Dnia Administratora szczególnie zachęcają wszystkich, by dziś podziękowali lub ofiarowali drobny prezent swojemu administratorowi. My wszystkim SysAdminom życzymy wszystkiego najlepszego! A szczególnie Adamowi:-).

Źródło: TechIT
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.