Cały komputer objęty jest tylko roczną gwarancją

Efektowny desktop z wodnym chłodzeniem, dla gracza

iBuyPower prezentuje kolejny potężny system komputerowy, wyposażony w procesor Core i7, do 12 GB pamięci RAM i do trzech kart GeForce GTX 285 - a wszystko w efektownej obudowie.

Znana z tworzenia najefektowniejszych i najmocniejszych komputerów na rynku firma iBuyPower, tym razem przygotowała desktop zamknięty w efektownej obudowie Cooler Master HAF 922/932, w którą zmieszczono system wodnego chłodzenia firmy Asetek. W wyposażeniu znajdziemy również jeden z procesorów Core i7 (920, 950 lub 975 EE), do 12 GB pamięci DDR3, płytę główną X58 firmy Asus lub EVGA oraz dysk twardy o pojemności do 1 TB. Jak przystało na komputer dla gracza, system oparto na maksymalnie trzech kartach graficznych GeForce GTX 285, połączonych w technologii SLI.

Cena komputera iBuyPower Paladin XLC zaczyna się od 1399 dolarów (ponad 4400 złotych), natomiast wszystkie dostępne konfiguracje znajdziecie na stronie producenta.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.