Cały komputer objęty jest tylko roczną gwarancją

Efektowny desktop z wodnym chłodzeniem, dla gracza

iBuyPower prezentuje kolejny potężny system komputerowy, wyposażony w procesor Core i7, do 12 GB pamięci RAM i do trzech kart GeForce GTX 285 - a wszystko w efektownej obudowie.

Znana z tworzenia najefektowniejszych i najmocniejszych komputerów na rynku firma iBuyPower, tym razem przygotowała desktop zamknięty w efektownej obudowie Cooler Master HAF 922/932, w którą zmieszczono system wodnego chłodzenia firmy Asetek. W wyposażeniu znajdziemy również jeden z procesorów Core i7 (920, 950 lub 975 EE), do 12 GB pamięci DDR3, płytę główną X58 firmy Asus lub EVGA oraz dysk twardy o pojemności do 1 TB. Jak przystało na komputer dla gracza, system oparto na maksymalnie trzech kartach graficznych GeForce GTX 285, połączonych w technologii SLI.

Cena komputera iBuyPower Paladin XLC zaczyna się od 1399 dolarów (ponad 4400 złotych), natomiast wszystkie dostępne konfiguracje znajdziecie na stronie producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.