Z uwagi na brak procesora Atom i obecność systemu Windows Vista, nową maszynę z czystym sumieniem można nazwać notebookiem

Europejski debiut 11,6-calowej maszyny Acera

Acer wprowadza na rynek europejski swojego najnowszego notebooka z ekranem o przekątnej 11,6 cala, niskonapięciowym procesorem Core 2 Solo oraz złączem HDMI.

Na europejski rynek trafia kolejny notebook tajwańskiego producenta, należący do nowej rodziny Timeline. 11,6-calowy model 1810T, pierwszy raz prezentowany dwa tygodnie temu, pojawi się na półkach sklepowych w połowie sierpnia, w cenie zaczynającej się od 499 euro (ponad 2100 złotych). Za tę kwotę otrzymamy ważący 1,4 kilograma notebook z 11,6-calowym ekranem o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, niskonapięciowy procesor Intel Core 2 Solo SU3500 z taktowaniem 1,4 GHz, 2 GB pamięci RAM, 250-gigabajtowy dysk twardy oraz zintegrowaną grafikę GMA 4500MHD.

W wyposażeniu notebooka znalazły się również łączność WiFi, Gigabit Ethernet, Bluetooth, złącze HDMI, preinstalowany system Windows Vista Home Premium oraz 6-komorowa bateria, która dostarczy mocy nawet do 8 godzin po jednym ładowaniu.

Za 100 euro więcej, do wyposażenia można dołożyć także łączność UMTS, dodatkowo 1 GB pamięci RAM oraz większy dysk twardy.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.