Bill Gates, najbogatszy człowiek świata, zajmujący się prowadzeniem fundacji charytatywnej

Gates przepędzony z Facebooka przez fanów

Mogłoby się wydawać, że Bill Gates to osoba, która nie ma za wielu przyjaciół. Nic bardziej mylnego: milioner został zaspamowany zaproszeniami na Facebooku.

Bill Gates zapytany o opinię na temat Facebooka powiedział, że za długo tam nie zabawił. Dlaczego? Otóż do miliardera-filantropa w ciągu doby od założenia konta wpłynęło ponad 10 000 zaproszeń od ludzi, którzy chcieliby zostać jego internetowymi przyjaciółmi. Jak twierdzi milioner, po prostu nie był w stanie ich wszystkich przejrzeć i zwyczajnie wykasował swoje konto.

Gates przyznał, że wiele osób ma o nim mylne pojęcie, jako okularnika-komputerowca, cały czas siedzącego przy komputerze. Tymczasem współzałożyciel Microsoftu niewiele czasu spędza przy komputerze, stąd też szybka kapitulacja wobec Facebooka. – Preferuję wyciszenie się przy dobrej książce – powiedział miliarder. Dodał też, że nowoczesna technika to wielki zysk dla człowieka, ale trzeba na nią uważać, by go w całości nie pochłonęła.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.