Chłodniejszy GeForce GTS 250 z linii iChill

GeForce GTS 250 z pokaźnym systemem chłodzenia

Inno3D zapowiada kolejny dodatek do linii iChill - GeForce GTS 250, którego wyposażono w system chłodzenia Accelero Twin Turbo PRO z dwoma wentylatorami i czterema rurkami cieplnymi.

Linia kart graficznych iChill, wyposażanych w bardzo efektowne, ale również efektywne systemy chłodzenia, rozszerza się o nowy model – GeForce GTS 250. Nowa karta firmy Inno3D opiera się na układzie G92b wytworzonym w technologii 55 nanometrów i posiada 128 procesorów strumieniowych, 256-bitową szynę pamięci, obsługę DirectX 10, dwa pozłacane złącza DVI, a także pokaźny system chłodzenia Accelero Twin Turbo PRO z dwoma 92-milimetrowymi wentylatorami oraz czterema miedzianymi rurkami cieplnymi.

Nowy GeForce GTS 250 ma być o 23 stopnie Celsjusza chłodniejszy od karty referencyjnej, przy GPU i 1 GB pamięci GDDR3 pracującymi z częstotliwościami odpowiednio 738 oraz 2300 MHz.

Karta iChill GeForce GTS 250 ma pojawić się w sklepach pod koniec lipca, jednak jej cena nie jest jeszcze znana.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.