Najnowsze dziecko Apple'a niebawem w ofercie Orange

iPhone 3GS już w Orange

Od 31 lipca w ofercie Orange znajdzie się najnowszy iPhone 3G S. Telefony będzie można kupić wraz z dedykowanymi planami abonamentowymi dla klientów indywidualnych oraz firm.

Orange jest jednym z dwóch operatorów mających wyłączność na sprzedaż iPhone’a w Polsce. Klienci mogą kupować je w 636 wybranych salonach Orange na terenie kraju oraz zamawiać w sklepie internetowym na stronie operatora. W nowej ofercie do wyboru będą telefony w wersji z pamięcią 16 i 32 GB, w kolorze białym lub czarnym. W Orange nadal będzie dostępny także iPhone 3 G (8 GB), który debiutował na polskim rynku rok temu.

Klienci chcący kupić nowy produkt firmy Apple będą mogli wybrać jeden z dedykowanych planów taryfowych dostępnych w ofertach Orange abonament – dla klientów indywidualnych oraz Nowy Plan dla Firm.

Szczegóły oferty oraz lista Salonów Orange, w których można kupić iPhone’a 3G S będą dostępne tutaj, w dniu wejścia telefonu do sprzedaży.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.