Zwykle jako pierwsza narzędzia do jailbreak'u udostępnia grupa iPhone Dev Team, jednak tym razem czeka do wersji systemu 3.1

iPhone OS 3.0 złamany

George Hotz, wytrwały haker oprogramowania tworzonego przez Apple'a, udostępnia narzędzie o nazwie purplera1n, dzięki któremu możliwe będzie zainstalowanie aplikacji firm trzecich.

W Sieci możemy znaleźć już narzędzie do popularnego „jailbreak’u” telefonu komórkowego Apple iPhone 3GS, co umożliwi zainstalowanie nieoficjalnych aplikacji firm trzecich w nowym systemie iPhone OS 3.0. Narzędzie o nazwie purplera1n zostało stworzone i umieszczone w Sieci przez znanego już hakera produktów Apple’a – George’a Hotza. Dostępne jest jednak wyłącznie dla użytkowników Windows, ale może posłużyć do jailbreak’u modeli iPhone 3GS z systemem w wersji OS 3.0 – której nie należy później aktualizować. Przypomnieć należy również, że Apple potępia takie praktyki i każdy jailbreak iPhone’a 3GS zakończy się utratą gwarancji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.