Kamera Full HD z 240-gigabajtowym dyskiem

Panasonic przygotowuje premierę kolejnej kamery cyfrowej, potrafiącej rejestrować materiały w jakości Full HD, które zapisze na wbudowanym, 240-gigabajtowym dysku twardym.

Japoński producent zapowiada swój najnowszy dodatek do oferty cyfrowych kamer HD – model HCD-HS350. Kamera posiada 240-gigabajtowy dysk twardy, gniazdo kart pamięci SDHC (do 32 GB) 10,6-megapikselowy czujnik 3MOS, 12-krotne zbliżenie optyczne oraz 5.1-kanałowy system dźwięku.

Do dyspozycji mamy również optyczną stabilizację obrazu, działającą dobrze nawet przy maksymalnym zoomie oraz wyświetlacz dotykowy z możliwością wskazania palcem punktu, na który ma zostać ustawiona ostrość. W trybie najwyższej jakości możemy nagrywać materiał z prędkością 17 Mbps (do 30 godzin), ale również w niższych – 13 Mbps lub 9 Mbps – co pozwoli nam na zapisanie odpowiednio do 40 lub 60 godzin materiałów Full HD.

Nowa kamera Panasonic HDC-HS350 zadebiutuje w Japonii 25 lipca, jednak jej cena nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo również, czy trafi ona również na rynek europejski.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.