Na koniec cały zarząd i wszyscy inwestorzy zaśpiewali sto lat Jobsowi, który 24 lutego obchodził swoje 54 urodziny. Steve obejrzał nagranie ze spotkania nieco później...

Komisja SEC bierze pod lupę ukrywanie faktów na temat zdrowia Steve’a Jobsa

Amerykańska komisja Securities and Exchange Commision bada, czy Apple nie wprowadziło w błąd swoich inwestorów, podając nieprawdziwe informacje na temat zdrowia swojego CEO.

Apple ma kłopoty. Amerykańska komisja Securities and Exchange Comission (SEC) bierze pod lupę ostatnie działania firmy z Cupertino – zbada, czy nie wprowadziła ona w błąd swoich inwestorów, zatajając fakty o chorobie i stanie zdrowia Steve’a Jobsa. Niedawno potwierdzone zostały informacje, że założyciel Apple’a przeszedł przeszczep wątroby – to znacznie odbiega od oficjalnych oświadczeń firmy na temat zdrowia Jobsa – trapić go miały jedynie łagodne zaburzenia równowagi hormonalnej.

Komisja SEC pragnie zbadać, czy zarząd Apple’a wiedział o poważniejszych problemach zdrowotnych Jobsa i jaki mogło to mieć wpływ na zarządzanie ich udziałami. Przypomnijmy, że historia ta ma szczęśliwe zakończenie, bowiem Steve Jobs już wrócił na swoje stanowisko.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.