LG GD910, czyli telefon 3G w zegarku

W brytyjskiej sieci Orange już w sierpniu pojawi się nowy telefon firmy LG z łącznością 3G UMTS - nietypowy, bo zamknięty w obudowie zegarka.

W sierpniu 2009 roku brytyjski oddział sieci Orange zaoferuje swoim klientom na wyłączność nowy gadżet od firmy LG – telefon 3G UMTS o oznaczeniu GD910, który nakłada się na rękę jak zegarek. Urządzenie posiada dotykowy wyświetlacz, możliwość prowadzenia wideorozmów, łączność Bluetooth dla bezprzewodowych słuchawek, a także wbudowany głośnik. Dobra informacja jest taka, że wyłączność na telefon GD910 brytyjskiego Orange nie będzie trwać wiecznie, zatem pod koniec roku powinien on trafić również na inne europejskie rynki, w tym prawdopodobnie i nasz.

Cena nie została jeszcze potwierdzona, jednak według przecieków, ma przekroczyć kwotę 1000 funtów, czyli ponad 5100 złotych. Drogi gadżet dla bogatego biznesmena.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.