„Lite’owy” netbook z opcjonalnym 3.75G

BenQ rozszerza swoją ofertę o nowy, lekki i cienki netbook o nazwie Joybook Lite U102, który posiada 10-calowy ekran z podświetleniem diodami LED oraz opcjonalną łączność 3.75G HSUPA.

BenQ dostarcza jeszcze więcej radości (Joy – z ang. radość), wprowadzając na rynek kolejny netbook z linii Joybook. Model o oznaczeniu Lite U102 mierzy mniej niż 2,5 centymetra grubości i waży niespełna kilogram, natomiast wyposażono go w 10,1-calowy wyświetlacz LCD z podświetleniem diodami LED i rozdzielczością 1024 x 600 pikseli, procesor Intel Atom z taktowaniem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 250 GB oraz, najprawdopodobniej, zintegrowaną grafikę Intela.

Ponadto nowy Joybook posiada klawiaturę o wielkości 90 procent normalnej, wbudowaną kamerę internetową, łączność WiFi, port Ethernet, czytnik kart pamięci 4 w 1, system Windows XP oraz opcjonalnie łączność 3.75G HSUPA.

Nowy netbook BenQ będzie dostępny lada dzień w Chinach, Tajlandii i na Tajwanie. Jego dostępność w innych krajach jeszcze nie została potwierdzona.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.