Najmniejszy pendrive o pojemności 32 GB

Super Talent prezentuje najmniejszą na świecie pamięć flash o pojemności 32 GB, która waży zaledwie nieco ponad 5 gramów, ale oferuje prędkości odczytu danych na poziomie 30 MB/s.

Seria Pico składa się z najmniejszych na świecie pendrive’ów, a teraz firma Super Talent rozszerza tę ofertę o sześć nowych modeli o pojemności 32 GB. Wszystkie miniaturowe pamięci flash ważą po 5 gramów, są wodoodporne, posiadają interfejsy USB 2.0 i oferują prędkości odczytu danych dochodzące do 30 MB/s. Wszystkie są również objęte dożywotnią gwarancją.

32-gigabajtowe pendrive’y z serii Pico C Gold (pokryte 24-karatowym złotem), Pico C Nickel (pokryte niklem) i Pico E Gold (pokryte 24-karatowym złotem z wysuwanym USB) będą kosztować po 85 dolarów, czyli powyżej 250 złotych. Cena modeli ze sprzętowym szyfrowaniem danych AES wyniesie natomiast 99 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 300 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.