Nettop Mediona z platformą nVidia ION

Medion wkracza w segment niedrogich desktopów, z nowym modelem Akoya Mini, wyposażonym w jedno- lub dwurdzeniowy procesor Atom oraz grafikę GeForce 9400M.

Platforma nVidia ION, pozwalająca za niewielkie pieniądze cieszyć się materiałami w rozdzielczości High Definition, staje się coraz popularniejsza. Kolejny producent dodaje do swojej oferty komputer stacjonarny oparty na kombinacji procesora Intel Atom (jedno- lub dwurdzeniowego z taktowaniem 1,6 GHz) ze zintegrowaną grafiką GeForce 9400M. W wyposażeniu modelu Akoya Mini E2076 D znajdziemy również do 2 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności do 320 GB, Gigabit Ethernet, WiFi, sześć portów USB 2.0, złącze DVI – a wszystko w obudowie mierzącej zaledwie 15 x 17 x 2 centymetry.

Medion Akoya Mini E2076 D dostępny będzie w Europie we wrześniu, w cenie od 300 do 350 euro, w zależności od konfiguracji. W przeliczeniu zatem jego cena zaczynać się będzie od 1300 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.