Niedroga, kompaktowa kamera Full HD

Samsung, oprócz serii aparatów i kamer z dużym zoomem, dodaje do swojej oferty kompaktową kamerę Full HD, która mierzy zaledwie 56 x 103 x 15,5 mm.

Samsung ujawnia najnowszą kamerę cyfrową, bez problemu mieszczącą się w dłoni. Model o oznaczeniu HMX-U10 mierzy 56 x 103 x 15,5 mm i posiada 10-megapikselowy przetwornik CMOS 1/2.33 cala, dzięki któremu potrafi rejestrować materiały w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Filmy kodowane w formacie H.264 zapisuje następnie na kartach pamięci SDHC.

Na tylnej obudowie znajdziemy natomiast 2-calowy wyświetlacz LCD, a także podstawowe przyciski nawigacyjne. Po podłączeniu kamery do komputera, od razu uaktywnia się oprogramowanie Intelli-Share, dzięki któremu łatwo można edytować wideo i umieścić w Sieci (YOuTube) za pomocą jednego kliknięcia.

We wrześniu nowa kamera Samsunga trafi na amerykański rynek, w cenie około 200 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 620 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.