Niedrogi, 128-gigabajtowy pendrive

Podobnie jak Kingston, firma Super Talent również dodaje do swojej oferty w tej chwili najbardziej pojemnego pendrive'a, który oferuje 128 GB pojemności i niestety... interfejs USB 2.0.

Linia pamięci flash o oznaczeniu Luxio rozszerza się o nowy model, najbardziej pojemny ze wszystkich dostępnych w tej chwili na rynku. 128-gigabajtowy napęd mierzy 77 x 21 x 10 milimetrów, posiada (wolny) interfejs USB 2.0, wspiera technologię Windows ReadyBoost oraz oferuje 256-bitowe, sprzętowe szyfrowanie AES. Nieznane są prędkości zapisu i odczytu danych, ale przy takiej pojemności powinny być co najmniej przyzwoite.

Nowe pamięci flash z serii Luxio dostępne będą w kolorze czarnym, srebrnym oraz brązowym, na rynek mają trafić jeszcze w tym miesiącu, zaś kosztować będą 350 dolarów (ponad 1100 złotych), czyli sporo mniej od swojej konkurencji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.