Notebook z dwoma procesorami GTX 280M

Maingear dodaje do swojej oferty notebook dla graczy, wyposażony w 18,4-calowy ekran Full HD, procesor Intel Core 2 Duo/Extreme oraz dwa procesory graficzne nVidia GTX 280M.

Najmocniejszy laptop dla gracza na rynku – tak reklamuje swój najnowszy produkt firma Maingear, która model o oznaczeniu eX-L 18 wyposażyła w dwa procesory graficzne Nvidia GeForce GTX 280M. W wyposażeniu znajdziemy tu także jeden z procesorów Core 2 Duo lub Extreme, do 8 GB pamięci DDR3, trzy 2,5-calowe dyski twarde lub napędy SSD, opcjonalnie napęd Blu-Ray oraz 18,4-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Maingear mija się zatem nieco z prawdą, bowiem na rynku znajdują się już notebooki oparte na wydajniejszych procesorach Core i7, jak na przykład propozycja firmy SmoothCreations.

Za model eX-L 18 w podstawowym wyposażeniu firma Maingear życzy sobie 3000 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 8900 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.