Nowa czekolada od LG już oficjalnie

LG oficjalnie zapowiada swój nowy model o nazwie kodowej BL40, który jest następnym telefonem z linii Chocolate, wyposażonym w 4-calowy ekran LCD w formacie 21:9.

O nowym telefonie Chocolate było ostatnio bardzo głośno, z uwagi na nietypowy, bardzo duży wyświetlacz. Rozwiane zostały wszystkie wątpliwości – niestety ten „innowacyjny”, 4-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 800 x 345 pikseli, wytworzony został w technologii LCD, a nie jak się wszyscy spodziewaliśmy – OLED. LG twierdzi jednak, że ekran w formacie 21:9 dostarczy kinowych wrażeń z oglądania materiałów wideo, zaś „dwuekranowy” interfejs użytkownika pozwoli przeglądać równocześnie dwa równe typy materiałów.

Nowa Czekolada dostępna ma być jeszcze w tym kwartale, w 54 krajach, w tym również w Polsce. Cena nie jest jeszcze znana. Resztę specyfikacji technicznej telefonu podaliśmy wcześniej.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.