Pierwszy polski serwis z teleturniejami w Internecie

Od teraz można samemu zagrać w teleturnieje i wygrywać prawdziwe pieniądze zamiast je tylko oglądać w telewizji.

– Na pomysł serwisu wpadliśmy dwa lata temu i do dzisiaj jest dla nas dużym zaskoczeniem, że jeszcze nikt tego w Polsce nie zrobił. Zawsze musi być ktoś pierwszy:-) – mówią twórcy R1NG. Projekt powstawał przez dwa lata. Mimo, że wewnętrznie jest bardzo złożony, jego użytkowanie jest bardzo proste.

R1NG.pl umożliwia zmierzenie się poprzez Internet z innymi graczami w różnorodnych turniejach wiedzy. Można sprawdzić swoją wiedzę i do tego wygrać prawdziwe pieniądze. Zasady są bardzo proste: zakładamy turniej, ustalamy stawkę i czas rozpoczęcia turnieju lub dołączamy się do innego turnieju. O danej godzinie rozpoczyna się turniej. Odpowiadamy na określoną ilość pytań wiedzowych. Wygrywa ten, kto odpowie na najwięcej pytań. Na jego konto trafia wygrana, która pochodzi ze stawek wniesionych przez poszczególnych graczy. Wygraną można wypłacić lub przeznaczyć jako stawki do kolejnych turniejów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.