Płyta posiada także zintegrowane przyciski CMOS - Power, Reset oraz Clear

Płyta z chipsetem P55 dla procesorów Core i5 i nie tylko

EVGA prezentuje kolejną płytę główną z chipsetem Intel P55, która przeznaczona jest do współpracy z procesorami Core i5, ale posiada także starsze gniazdo LGA 775.

Nie tylko my nie możemy doczekać się nadchodzących od dosyć dawna procesorów Intel Core i5, ale również producenci płyt głównych. EVGA przedstawia bowiem kolejną już płytę, przeznaczoną właśnie dla nowych procesorów Intela, choć wyposażoną również w gniazdo LGA 775. Model o nazwie kodowej 132-LF-E657 posiada także 12+2-fazowy układ zasilania, cztery gniazda pamięci DDR3, trzy sloty PCI-Express x16 z obsługą technologii SLI i CrossFireX, sześć portów SATA 3.0 Gbps, podwójny port Gigabit Ethernet, 7.1-kanałowy dźwięk oraz jeden slot dla pamięci flash.

Procesory Core i5 zadebiutują na rynku 6 września, więc nowej płyty głównej firmy EVGA również należy spodziewać się na początku września.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.