Portal grono.net udostępnia edytor skórek

Użytkownicy portalu społecznościowego Grono.net mają do dyspozycji nową funkcjonalność. Portal udostępnia userom edytor skórek.

Dzięki nowej funkcji Grona, każdy będzie mógł przygotować indywidualny, unikalny projekt. Własną propozycję graficzną można będzie umieścić zarówno na profilu prywatnym, jak również na moderowanym gronie tematycznym, a tym samym podzielić się nim z innymi Gronowiczami.

Nowa, indywidualna skórka profilu usera może stać się odzwierciedleniem jego zainteresowań, pasji oraz umiejętności. Grafika forum tematycznego – uzupełnieniem treści, czy problematyki poruszanej na nim.

Lista zaproponowanych pomysłów znajduje się na stronie: http://grono.net/users/my_profile/skins/. W czterech częściach strony, użytkownicy mają do dyspozycji 5 standardowych skórek, przygotowanych przez serwis oraz ponad 45 nowych, zaprojektowanych przez innych Gronowiczów.

Nowa funkcjonalność umożliwia także wkomponowanie do projektu własnych plików graficznych, w tym również zdjęć. Użytkownicy nie zainteresowani korzystaniem z nowej propozycji, mogą wyłączyć skórki w ustawieniach swojego profilu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.