Kampania reklamowa Laptop Hunters widocznie daje się we znaki Apple'owi

Prawnicy Apple’a żądają wycofania reklam Laptop Hunters

Po trzech miesiącach pojawiania się reklam z cyklu Laptop Hunters, wreszcie przynoszą one efekty. I nie chodzi tu o wzrost sprzedaży Pecetów, a raczej o zdenerwowanie Apple'a...

Reklamy z cyklu Laptop Hunters, które przygotowała firma Microsoft, wreszcie odniosły sukces. Bynajmniej, nie chodzi tu o przekonanie wszystkich ludzi, że Pecety z Windowsem są tańsze od Maków, bo to chyba wszyscy wiemy, ale o rozzłoszczenie jabłkowej firmy z Cupertino. Na konferencji Worldwide Partner Conference 2009, dyrektor operacyjny Microsoftu, Kevin Turner, podzielił się ze wszystkimi swoją przygodą – dwa tygodnie podobno dostał telefon z działu prawnego Apple’a z „prośbą” o zaprzestanie wyświetlania reklam z cyklu Laptop Hunters, z uwagi na nieaktualne ceny Maków w tych spotach.

– odjęli może 100 dolarów czy coś takiego. To był najlepszy telefon jaki otrzymałem w historii swoich kontaktów biznesowych – komentuje zaistniałą sytuację Turner. Oczywiście Microsoft nie ma najmniejszego zamiaru wycofywać reklam Laptop Hunters. Co więcej, przygotowuje kolejne spoty.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.