Precyzyjne myszki i podkładki prosto ze Szwecji

Precyzja śledzenia ruchów i komfort pracy – to główne zalety nowych produktów szwedzkiej firmy Mionix. Tak przynajmniej brzmią zapewnienia.

Cechą szczególną, wyróżniającą podkładki Alioth320 i Alioth400 jest specjalna technologia zastosowana przy produkcji podkładki – poprawia ona komunikację myszki z powierzchnią. W rezultacie powstał unikalny wzór – po bliższym przyjrzeniu się można dostrzec, że kolor nie jest jednolity a składa się z tysięcy cienkich pasków co daje wrażenie trójwymiarowości żywych kolorów wypełniających przestrzeń Mionix Alioth.

Precyzja śledzenia ruchów i prawdziwy komfort pracy – to z kolei ma wyróżniać myszki z serii Saiph1800 i Saiph3200. Ich główne atuty to przede wszystkim nowy, precyzyjny układ laserowy, pięć programowalnych przycisków, poziom czułości (od 400 do 3200 DPI) regulowanych w czasie rzeczywistym, makra oraz wbudowana pamięć (16kb).

Produkty dla graczy firmy Mionix dostępne są już w ofercie sklepu Yooki.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.