Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Radio FAMA prezentuje cykliczną audycję o grach i sprzęcie komputerowym

Interesujesz się komputerami? Lubisz grać? Radio FAMA rozpoczęło cykliczną audycję poświęconą grom komputerowym i sprzętem.

Radio FAMA i Konrad Domański zapraszają na audycje poświęcone tematyce gier i sprzętom komputerowym. W sobotę o godzinie 16:00 usłyszymy audycję FAMAHARDWARE, czyli ciekawostki ze świata komputerów, nowych technologii, recenzje sprzętu jak np. myszki, klawiatury, słuchawki oraz konkursy z nagrodami. Z kolei w niedzielę o godzinie 16:00 nadawana jest audycja FAMAGAMES, która – jak sama nazwa wskazuje – w pełni poświęcona  będzie tematyce gier zarówno tych single jak i multiplayer, a podczas jej trwania m.in recenzje, zapowiedzi, konkursy.

Jeśli mieszkasz w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa czy Sochaczewa włącz radio i nastaw 94.9FM, bądź odwiedź stronę www.radiofama.eu i słuchaj „Famy” ON-LINE. Podczas trwania audycji będziecie mieli okazję sami – na żywo – dzwoniąc do radia wypowiedzieć się na temat recenzowanego sprzętu czy gry. Audycje nadawane będą cyklicznie, co tydzień.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.