Rynek wypożyczalni wchodzi do sieci

Megarent.pl pozwala zarabiać na wynajmowaniu innym ludziom własnych rzeczy i ułatwia korzystanie z ogromnego rynku wynajmu.

Moda na wypożyczanie rzeczy on-line ogarnęła Stany Zjednoczone i kilka krajów w europie. Za sprawą serwisu Megarent.pl pomysł ten pojawił się także w Polsce. Amerykański serwis Zilok.com bije rekordy popularności. Na polski rynek wchodzi nieśmiało niemiecki Erento.de – tak rodzi się proces elektronizacji rynku wynajmu.

Megarent.pl ma połączyć oferty wszystkich firm w jednym miejscu– już teraz na Megarencie można wypożyczyć ponad 6 tysięcy przedmiotów. Każda rzecz wystawiona w serwisie ma swój indywidualny profil. Zainteresowani wypożyczeniem użytkownicy znajdą w nim wszystkie najważniejsze informacje o rzeczy, cenie wynajmu i lokalizacji, w której przedmiot się znajduje. Każdy, nawet niezarejestrowany w serwisie internauta może wysłać „Zapytanie rezerwacyjne” właścicielowi rzeczy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.