Najwięksi konkurenci Samsunga już otworzyli swoje sklepy z aplikacjami - zarówno Nokia, jak i LG

Samsung otwiera sklep z aplikacjami… dla deweloperów

30 lipca ruszy nowy serwis firmy Samsung dla deweloperów mobilnych aplikacji, który umożliwi jego członkom m.in. podpisywanie kontraktów w Sieci, czy sprawdzanie statystyk ich dzieł.

Południowokoreański, elektroniczny gigant zapowiada, że jutro, w czwartek 30 lipca, otworzy witrynę dla sprzedawców mobilnych aplikacji internetowych, aby połączyć deweloperów z użytkownikami końcowymi. Za symboliczną opłatę 1 dolara, członkowie serwisu Application Seller Site będą mogli poszukiwać partnerów i podpisywać umowy online, sprawdzać w czasie rzeczywistym status ważności certyfikatu oraz uzyskać statystyki, jak na przykład rekordy sprzedaży, zysku i popularności.

Dodatkowo, Samsung ogłasza, że jego sklep z aplikacjami, którego wersja beta jest dostępna w Wielkiej Brytanii od stycznia 2009 roku, będzie uruchomiony w większości krajów europejskich do końca tego kwartału. Nie wiemy jednak, czy Polska znajduje się na liście koreańskiej firmy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.