Rachael ma również bez problemu wyświetlacz trójwymiarową grafikę

Smartfon SE z Androidem i procesorem 1 GHz

Według serwisu Mobil, Sony Ercisson przygotowuje kolejny telefon z serii XPERIA, wyposażony w system Android, procesor Snapdragon z zegarem 1 GHz oraz 8-megapikselowy aparat.

Duńska witryna zajmująca się telefonami komórkowymi twierdzi, że dotarła do „dokumentów wewnątrz” firmy Sony Ericsson, które wskazują na zbliżającą się premierę nowego smartfona z linii XPERIA. Urządzenie o nazwie kodowej „Rachael” ma być wyposażone w najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon z taktowaniem 1 GHz, łączność HSPA 7.2 Mbps, 8-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem, 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe, port mini-USB, a także ekran dotykowy o nieznanym rozmiarze, na którym wyświetlany będzie interfejs systemu operacyjnego Google Android.

Więcej informacji o nowym smartfonie Sony Ericssona mamy nadzieję dowiedzieć się wkrótce. Zdjęcia telefonu znajdziecie na stronie duńskiego serwisu Mobil.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.