Będzie tylko trzeba przeczesać serwisy aukcyjne w poszukiwaniu tego odtwarzacza

Stylowy i niedrogi klon iPoda Touch

Newsmy, chiński producent sprzętu elektronicznego, prezentuje nowego klona iPoda Touch, który być może oferuje nieco słabsze wyposażenie, ale również dużo niższą cenę.

Firma Newsmy, która jest największym dostawcą kieszonkowych urządzeń cyfrowych na swój rodzimy rynek w Chinach, dodaje do oferty odtwarzacz multimedialny o oznaczeniu A28 – urządzenie, które z łatwością można pomylić z iPodem Touch. Kiedy jednak przyjrzysz się mu z bliska, będziesz bardzo zawiedzony, jeśli rzeczywiście oczekiwałeś odtwarzacza Apple’a.

W wyposażeniu chińskiej podróbki znajdziemy bowiem mniejszy, 2,8-calowy wyświetlacz dotykowy o słabszej rozdzielczości 320 x 240 pikseli, port USB 2.0, zintegrowany transmiter i odbiornik radia FM, tylko do 4 GB wbudowanej pamięci flash, ale również możliwość odtworzenia wielu formatów, w tym MP3, WMA, OGGAPEFLAC (dźwięk) oraz RM, RMVB, AVI, FLV, DAT, MPG, 3GP, MP4, ASF i WMV (wideo).

Newsmy A28 nigdy nie będzie iPodem, jednak za niecałe 60 dolarów (około 185 złotych) można zakupić ładnie wyglądający i dość funkcjonalny odtwarzacz multimedialny.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.