Stylowy komputer all-in-one za niewielkie pieniądze

Firma eMachines, wprowadzając nowy desktop typu all-in-one, obiecuje "wysoki styl za niewielkie pieniądze". Jak jest naprawdę?

eMachines, firma należąca do tajwańskiego Acera, dodaje do swojej oferty komputer stacjonarny typu all-in-one, który nosi oznaczenie EZ1601-01. Stylowy, to pewne, desktop jednak nie ma zbyt wiele do zaoferowania w wyposażeniu – wiekowy procesor Atom N270 z taktowaniem 1,6 GHz, standardowe 1 GB pamięci RAM, WiFi, grafikę GMA 950 oraz 160-gigabajtowy dysk twardy, czyli generalnie wszystko to, co znajdziemy w każdym netbooku, ale oczywiście w większej obudowie – z 18,5-calowym ekranem o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Swego rodzaju dodatkiem jest również nagrywarka DVD, której nie znajdziemy w przeciętnych netbookach, a zaletą może być brak wentylatora – cichsza praca.

Za tak skonfigurowany komputer eMachines liczy sobie 400 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1250 złotych. Sami oceńcie, czy rzeczywiście jest to „wysoki styl za niewielkie pieniądze”.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.