Stylowy nettop Acera z wyjściem HDMI

Tajwański producent przedstawia w założeniu niedrogiego i cichego nettopa, w którego wyposażeniu znajdziemy procesor Atom N280, do 2 GB pamięci RAM oraz złącze HDMI.

Linia desktopów Veriton rozszerza się o niedrogi komputer stacjonarny o oznaczeniu N260G, który zamknięto w stylowej obudowie. Nowy nettop przypomina obecny już model AspireRevo, jednak nie jest oparty na platformie nVidia ION, ale na procesorze Intel Atom N280 z taktowaniem 1,66 GHz i zintegrowanej grafice GMA X4500. Ponadto w jego wyposażeniu nie zabraknie do 2 GB pamięci RAM, 160-gigabajtowego dysku twardego, płyty głównej z chipsetem GN40 oraz złącza D-Sub i HDMI.

Acer Veriton N260G dostępny będzie w wielu konfiguracjach, zarówno z systemem Windows XP, jak i Windows Vista Home Basic, zaś jego cena rozpoczyna się od 210, a kończy na 326 euro. W przeliczeniu daje to przedział od 950 do 1500 złotych.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.