Telefoniczny zegarek od Samsunga

Samsung przygotowuje konkurencję dla niedawno zapowiadanego modelu LG GD910, czyli pełnowartościowy telefon z dotykowym ekranem, zamknięty w obudowie zegarka na rękę.

Koreański producent idzie w ślady swojego lokalnego rywala LG, przygotowując premierę swojego własnego telefonu w formie klasycznego zegarka na rękę. Urządzenie mierzy ledwie 12 milimetrów grubości, posiada 1,76-calowy wyświetlacz dotykowy odporny na zadrapania, łączność Bluetooth 2.1, możliwość synchronizacji z Outlookiem, odtwarzacz MP3, a także głośnik oraz funkcję rozpoznawania głosu. Niestety pełna specyfikacja zegarka, dotycząca obsługiwanych sieci, baterii czy też kamery do wideorozmów (tak, jak w modelu GD910), nie jest jeszcze znana.

Wiemy natomiast, że telefoniczny zegarek Samsung S9110 pojawi się na francuskim rynku jeszcze w tym miesiącu, w cenie około 450 euro, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1920 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.