Mobilna maszyna dostępna będzie w dwóch kolorach – czarnym i białym

Ultramobilny tablet PC firmy Asus już w sprzedaży

W sklepie BuyDig.com pojawił się długo oczekiwany, ultramobilny tablet PC Asus Eee PC T91 z multidotykowym ekranem, dzięki czemu poznaliśmy jego cenę.

Niedawno informowaliśmy was o tym, że Asus potwierdził wprowadzenie na rynek trzech wersji swojego długo wyczekiwanego tabletu PC o oznaczeniu Eee PC T91. Teraz poznaliśmy nawet jego cenę – 499 dolarów (ponad 1600 złotych) za wersję T91A, czyli tą, w której wyposażeniu znajdziemy 8,9-calowy, multidotykowy wyświetlacz LCD z podświetleniem diodami LED i rozdzielczością 1024 x 600 pikseli.

W wyposażeniu oferowanego modelu znajdziemy również procesor Intel Atom Z520 z taktowaniem 1,33 GHz, 1 GB pamięci operacyjnej, 16-gigabajtowy napęd SSD (i dodatkowo 20 GB dzięki usłudze Eee Storage), łączność WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1 oraz internetową kamerkę VGA. Urządzenie oferowane jest w kolorze czarnym z preinstalowanym systemem Windows XP. Jego bateria ma pozwolić na 5 godzin ciągłej pracy.

Jak na razie nowy komputerek Asusa można zamówić w Stanach Zjednoczonych, jednak data pierwszych dostaw nie została jeszcze sprecyzowana.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.