Dzięki współpracy firm, klienci Inotel'a uzyskają możliwość korzystania z telewizji w wysokiej rozdzielczości

Urządzenia ZyXEL’a do transmisji telewizji IP

Urządzenia STB ZyXEL'a dają możliwość korzystania z telewizji IP w wysokiej rozdzielczości HD oraz usług takich jak wideo na żadanie czy Elektroniczny Program Telewizyjny.

Do klientów Inotel’a korzystających z usług HDTV trafi urządzenie ZyXEL STB-1001H transmitujące obraz w rozdzielczości 1080i. Użytkownicy niewymagający tak dużej rozdzielczości będą mogli skorzystać z prostszego urządzenia – STB-1001S2. Użytkownicy telewizji Inotel korzystający z odbiorników STB ZyXEL’a, oprócz standardowego odbioru kanałów telewizyjnych oraz dostępu do Internetu za pośrednictwem telewizora, mają też dostęp do wielu funkcji dodatkowych, takich jak VoD – wideo na żądanie umożliwiające wypożyczanie filmów bez konieczności wychodzenia z domu, czy EPG – Elektroniczny Program Telewizyjny pozwalający na sprawdzenie programowej ramówki na ekranie.

Ciekawą usługą jest także Galeria Zdjęć, umożliwiająca użytkownikowi wgrywanie zdjęć na specjalne konto serwerowe, a następnie przeglądanie ich za pośrednictwem swojego telewizora.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.