Wielozadaniowa obudowa od Lian Li

Lian Li zaprezentowało PC-8N, czyli nową obudowę midi-tower. Pojawi się pod koniec sierpnia w cenie 325 zł i będzie wyposażona w dwa 120-milimetrowe wiatraki i klatkę antywibracyjną na dyski.

PC-8N to nowa obudowa typu Mid Tower od Lian-Li. Wykonana ze szczotkowanego aluminium wyposażona jest w przedni i tylni wiatrak (1x [email protected]). Wszystkie 7 slotów na karty PCI jest również wentylowanych. Z przodu znajdziemy 4 zatoki na dyski 5,25-calowe i zatokę 3,5-calową. Panel przedni można łatwo usunąć dzięki systemowi zatrzasków. Obudowa ma wymiary 210 x 450 x 490 mm. Klatka na twarde dyski została wytłumiona, przez co niweluje ich dokuczliwe brzęczenie.

Montaż jest całkowicie beznarzędziowy. Obudowa kompatybilna jest z płytami Micro-ATX i ATX. Na przednim panelu znajdziemy dwa podręczne złącza USB 2.0 i panel dźwiękowy kompatybilny z zintegrowanymi kartami HD/AC97. Zasilacz montowany jest z tyłu, w górnej części produktu.

Lian Li PC-8N będzie dostępny w przyszłym miesiącu w cenie około 325 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.