Witryna turystyczna dla łowców okazji

Serwis jest darmową platformą internetową odsprzedaży ogłoszeń turystycznych. Skierowany jest do osób, które z różnych przyczyn losowych nie mogą skorzystać ze swoich rezerwacji.

Odsprzedamwczasy.pl umożliwia bezpłatne wyszukiwanie oraz dodawanie ogłoszeń odsprzedaży wczasów, biletów lotniczych, biletów kolejowych, biletów autokarowych. Pozwala również zamieszczać informację o wolnych miejscach oraz zapraszać osoby na wspólny wyjazd.

– Celem naszego portalu jest z jednej strony umożliwienie osobom odsprzedanie swoich rezerwacji i tym samym zwrotu części poniesionych kosztów, a z drugiej strony serwis pozwala znaleźć tanie wczasy, bilety lotnicze. W ciągu kilku tygodni, na łamach serwisu pojawiło się kilkadziesiąt ogłoszeń. Ze względu na bardzo atrakcyjne oferty, warto codzienne przeglądać jego zasoby – powiedział Bartosz Światowski, twórca portalu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.