Wodoodporne odtwarzacze MP3

Możliwość słuchania muzyki podczas wypoczynku lub sportu uzyskasz dzięki wodoodpornym odtwarzaczom MP3 - New Universe Dolphin i Dolphin Touch.

Konstrukcja urządzenia i specjalnych słuchawek dousznych gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania pod wodą. Gwarantuje to międzynarodowy standard IPx7. Odtwarzacze są lekkie (25g) i posiadają akcesoria pozwalające na zamocowanie ich do gogli pływackich lub opaski na ramieniu. Wbudowana bateria pozwala na 8 godzin pracy. Delfiny występują w wariantach od 2 do 8 GB wbudowanej pamięci flash. Model Touch posiada dodatkowo dotykowy panel sterujący i wbudowane radio FM.

Szczelna aluminiowa obudowy chroni urządzenie przed przypadkowym zniszczeniem. Delfiny sprawdzą się przy uprawianiu joggingu, jeździe na rowerze, kajakarstwie, żeglarstwie i wszędzie tam, gdzie sprzęt może być narażony na niekorzystne warunki zewnętrzne.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.