Wygodne skanowanie dokumentów na Maku

ABBYY wprowadził na polski rynek program ABBYY FineReader Express Edition for Mac, dla użytkowników komputerów Macintosh.

ABBYY FineReader Express Edition for Mac przekształca zeskanowane dokumenty papierowe, pliki PDF i obrazy cyfrowe do postaci plików elektronicznych RTF, XLS, PDF z opcją przeszukiwania i HTML. Wersja na Maka, podobnie jak na PC, oferuje rozpoznawanie tekstów w 171 językach i odwzorowuje układ i elementy formatowania oryginalnych dokumentów. Ponadto ABBYY FineReader Express Edition for Mac łączy opcje konwersji „za jednym kliknięciem” z intuicyjnym interfejsem.

ABBYY FineReader Express Edition for Mac ma wyróżniać także obsługa tekstów o słabszej jakości, pochodzących z faksów czy zdjęć z aparatów cyfrowych. Aby uzyskać najwyższą jakość rozpoznawania program automatycznie prostuje obrazy i usuwa z nich zanieczyszczenia. Zastosowana przez ABBYY technologia pozwala korzystać z aparatów cyfrowych jak z alternatywnego urządzenia do skanowania i umożliwia przekształcanie obrazów oraz dokumentów na tekst.

ABBYY FineReader Express Edition for Mac umożliwia także przekształcanie plików PDF, w tym zawierających wyłącznie obraz (zeskanowanych) do postaci przeszukiwanych plików PDF, dobrze sprawdzających się w archiwizacji dokumentów.

Zaletą programu ma być Menu QuickTasks zawierające najczęściej używane funkcje przekształcania, pozwalając na uzyskiwanie wyników za jednym kliknięciem. Dodatkowo funkcja równoczesnego przekształcania kilku dokumentów jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas i przyspiesza pracę.

ABBYY FineReader Express Edition for Mac pracuje w systemach Mac OS X w wersji 10.4 lub nowszej. Jako aplikacja Universal Binary, może być uruchamiany zarówno na komputerach na bazie procesorów PowerPC, jak i Intel. ABBYY FineReader Express Edition dostępny jest w cenie 290 pln netto.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.