Projekt Natal może być sposobem nie tylko na grę, ale również wszelki inny kontakt z komputerem

Xbox Natal w przyszłym roku – jednak nie fikcja?

Steve Ballmer zdradził, że w przyszłym roku pojawi się nowa, odświeżona wersja Xboksa z wbudowanym interfejsem Natal. Microsoft jednak powiedział, że to przejęzyczenie. Czy aby na pewno?

Jak donoszą nasze źródła, zupełnie nowy Xbox w wersji z zainstalowanym Project Natal, to być może wcale nie przejęzyczenie Steve’a Ballmera (tak Microsoft tłumaczył „pochopne” słowa prezesa na jednej z konferencji). Dowiedzieliśmy się, że w przyszłym roku  pojawi się „konsola, którą będzie można obsługiwać poprzez ruchy rąk i ciała”. Tłumacząc na nasze: Xbox Natal.

Doniesienia te potwierdził premier Pawlak. Podczas konferencji prasowej z okazji odbywającym się w Kairze turnieju Imagine Cup 2009 powiedział on, że ma te informacje od samego prezesa Microsoft Polska, na co ten drugi przytaknął. Zapytany o dalsze szczegóły przez obecnego na konferencji naszego wysłannika Wita Onysyka, prezes odmówił dalszych komentarzy. Więcej informacji o Project Natal

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.