Dane są na bieżąco aktualizowane przez GDDKiA i mogą być pobrane ze strony www.navto.pl

Z NAVTO ominiesz remonty i utrudnienia na drodze

Użytkownicy nawigacji NAVTO, dzięki nowej aktualizacji, otrzymają dostęp do informacji z zasobów Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na temat aktualnych robót i remontów na drogach.

Wszystkie utrudnienia są wyświetlane bezpośrednio na ekranie nawigacji. Klikając na ikonkę utrudnienia użytkownik może odczytać terminy trwania robót, długość remontowanego odcinka oraz ograniczenie prędkości. System informuje kierowcę również o ustawieniu tymczasowej sygnalizacji świetlnej i wahadłowym ruchu pojazdów.

Na mapie utrudnienia wyświetlane są w dwóch trybach: wyraźne ikony symbolizują aktualne utrudnienia znajdujące się na trasie przejazdu, wyszarzone – których czas według GDDKiA uległ przedawnieniu. Kierowca może również sprawdzić pełną listę utrudnień znajdujących się na trasie jego przejazdu, a następnie wyświetlić wybrane utrudnienie na mapie, odczytać informację szczegółową i wybrać opcję objazdu utrudnienia lub zaplanowania innej trasy podróży na której utrudnienia nie występują lub być może będą mniejsze.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.