Dysk wyposażono w port USB 2.0, zapewniający zasilanie urządzenia oraz transfer danych z prędkością do 480 Mbit

2,5-calowe, złote dyski twarde Verbatima

Firma Verbatim obchodzi w tym roku 40. urodziny i z tej okazji przygotowała limitowaną, złotą edycję 2,5-calowych, przenośnych dysków twardych o pojemności 500 GB.

Stylowa obudowa z powłoką odporną na działanie promieniowania ultrafioletowego mieści w sobie „urodzinową” wersję 2,5-calowego dysku twardego o pojemności 500 GB wraz z oprogramowaniem służącym do wykonywania kopii danych oraz ich synchronizacji. Verbatim Sync umożliwia synchronizację plików i folderów obsługiwanych przez programy Microsoft Outlook oraz Windows – od adresów poczty e-mail i wpisów kalendarza po dokumenty, zdjęcia i filmy. Znajdujące się na dysku oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych jest natomiast kompatybilne z komputerami PC oraz Mac.

Dysk twardy w wersji „urodzinowej” wyposażony jest w port USB 2.0, zapewniający zasilanie urządzenia oraz transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s. Niewielkie rozmiary oraz waga wynosząca zaledwie 161 gramów powodują, że dysk można zabrać ze sobą niemal wszędzie.

Urządzenie można kupić przez ograniczony okres czasu w cenie 499 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.